Victoria Beckham sahneye koltuk değnekleriyle çıktı! Defileyi protestocular bastı

Şarkıcı ve modacı Victoria Beckham (önceki soyadı Adams) ile futbolcu David Beckham, 1999 yılında nikâh masasına oturmuştu. Dört çocukları olan ünlü çiftten Victoria, geçtiğimiz haftalarda ayağını kırdı.

49 yaşındaki modacının ayağı alçıya alındı. Eşinin spor salonunda geçirdiği kaza sonucu ayağını kırdığını belirten David Beckham, “Görünüşe göre eşimin spor salonundaki küçük kazası temiz bir kırılmaymış” ifadelerini kullandı.

BECKHAM’LAR PARİS’TE

Beckham’lar, son olarak Victoria’nın Paris Moda Haftası’nda 2024 sonbahar/kış koleksiyonunu defliesi için Fransa’ya gitti. Ancak uzun zamandır hazırlandığı bu defile, ünlü modacı için pek de iyi geçmedi.

Tasarımları beğenilen Beckham’ın defilesinde, hayvan hakları aktivistleri tarafından protesto düzenlendi. Protestoyu gerçekleştiren hayvan hakları örgütü PETA, ‘Hayvanlar kumaş değildir’ yazılı tişörtler giydi ve üzerinde ‘Yaşasın vegan deri’ yazan pankartlar taşıdı.

“HİÇBİR GİYSİ BİR HAYVANIN KATLEDİLMESİNE DEĞMEZ”

BBC’nin haberine göre; PETA’nın Avrupa Başkanı Mimi Bekhechi, hiçbir giysinin hiçbir hayvandan daha değerli olmadığını belirtti ve Victoria Beckham’ı ‘etik ve çevre dostu yeniliklere yönelmeye’ çağırdı:

Hiçbir giysi ya da aksesuar, hassas ve zeki bir hayvanın vahşice katledilmesine ve derisinin yüzülmesine değmez.

Beckham’ın, Nappa derisi (kuzulardan elde ediliyor) ve değeri 2 bin sterlinden fazla olan dana derisi çantalar da dahil olmak üzere, gerçek hayvan derisini markasının kıyafetlerine ve aksesuarlarında kullandığı biliniyor.

MODELLER İKİNCİ KEZ PODYUMA ÇIKTI

Defile, PETA’nın bu gösterisinin ardından kesintiye uğradı ve protestocular güvenlik tarafından uzaklaştırıldıktan sonra modeller podyumda ikinci kez yürümek zorunda kaldı.

Victoria Beckham, şovun sonunda koltuk değnekleriyle sahneye çıkarak büyük bir alkış alsa da, yaşananların defilesinin önüne geçmesine engel olamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x