OLED Ekranlı iPad Pro ve M3 Macbook Air Bu Hafta Tanıtılabilir

Son iddialara göre OLED iPad Pro‘nun çıkışı bu hafta özel bir etkinlik olmadan gerçekleştirilebilir. Apple’ın bu hafta yeni OLED iPad Pro’nun yanı sıra M3 Macbook Air’leri de piyasaya süreceği iddia ediliyor. Şirket ayrıca yılın bahar temasına uygun yeni aksesuarları da duyurabilir.

Mark Gurman kısa süre önce Apple’ın yakında çıkacak ürün yükseltmeleriyle ilgili öngörülerini paylaşarak şirketin özel bir etkinliğe ev sahipliği yapmayacağını ve bunun yerine yakında çıkacak OLED iPad Pro ve M3 Mac’leri basın bülteni aracılığıyla piyasaya süreceğini öne sürdü. Konuya yakın olan kaynaklar MacRumors‘a şirketin bahsi geçen ürünleri bu hafta gibi kısa bir sürede piyasaya sürebileceğini söyledi.

Şirket bu hafta yeni OLED iPad Pro ve M3 MacBook Air modellerini tanıtmayı planlıyorsa lansmanın bir basın bülteni aracılığıyla yapılması muhtemel. Ancak şirketin bu ayın sonlarında bir etkinliğe ev sahipliği yapmayı planlaması durumunda Apple, davetiyeleri bir hafta kadar önce gönderecektir. Apple’ın geçmişte aynı zaman diliminde etkinliklere ev sahipliği yaptığını unutmamak gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x